Icardi, Galatasaray Paylaşımlarını Sildi! “Takımdan Ayrılmaya Hazırlanıyor”

Son 2 sezonda şampiyonluk kupasına ulaşan Galatasaray’da, başarının aslan payı Arjantinli forvet Mauro Icardi’ye verilmişti.

Bu sezon gol kralı olarak 24. şampiyonluğun mimarları arasında yer alan Mauro Icardi hakkında Galatasaray taraftarını üzecek gelişmeler art arda yaşanıyor.

ERDEN TİMUR GİDERSE BEN DE GİDERİM DEMİŞTİ

Dünyanın önde gelen spor muhabirleri arasında yer alan Gianluca Di Marzio, Erden Timur’un Galatasaray’daki görevine veda etmesinin ardından yaptığı paylaşımda, Mauro Icardi’nin bu durum nedeniyle Galatasaray’dan ayrılmayı düşündüğünü iddia etmişti.

Arjantinli yıldız, sarı-kırmızılı camiada Timur’a en yakın olan isim olarak bilinirken, bu akşam ayrılık iddialarını güçlendirecek yeni gelişmeler yaşandı.

ICARDİ, GALATASARAY PAYLAŞIMLARINI KALDIRDI

Mauro Icardi, bu gece saatlerinde Instagram profilinin öne çıkanlar bölümünde yer alan Galatasaray paylaşımlarını kaldırdı. Söz konusu gelişmenin ayrılık iddialarının ardından gelmesi taraftarı tedirgin edergen, genç forvetin takımdaki geleceğine ilişkin net gelişmelerin gelecek haftalarda açığa çıkacağı düşünülüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x